غرفه شرکت درسا و مصاحبه با آقای متین تبار مدیر مارکتینگ مجموعه در نمایشگاه جیتکس ۹۶/۰۷/۲۰ gitex 2017

مصاحبه برنامه ویژه جیتکس شبکه فیلم نت با محمدمهدی متین تبار، مدیر بازاریابی درسا در مورد نحوه تعامل شرکت درسا در نماشگاه جیتکس ۲۰۱۷

فیلم اولین بازدید جناب اقای دکتر رمضانعلی سبحانی فر، نماینده محترم مجلس و رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس از غرفه درسا در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۷ و توضیحات آقای مهندس متین تبار، مدیر بازرگانی و بازاریابی درسا

 پیرو حضور شرکت درسا رسانه هوشمند در نمایشگاه بین المللی GITEX 2017 مصاحبه ای توسط مسعود حسنی، مدیرعامل درسا توسط شبکه فیلمنت انجام گرفت.

ابتدا آقای مهندس حسنی به معرفی شرکت درسا رسانه هوشمند و محصول نرم افزاری آن و چگونگی شکل گیری آن تا کنون پرداختند.در ادامه عوامل موثر بر رشد درسا و حضور در بازار بین المللی در سالهای ابتدای فعالیت و توقف آن به دلیل شرایط بین المللی  تشریح گردید.

آقای حسنی هدف از شرکت در نمایشگاه جیتکس را پیدا کردن شریک تجاری محلی در سایر کشورها ذکر نموده و نمایشگاه جیتکس را محل خوبی برای ملاقات همکاران خارجی و ذینفعان و آشنایی با بازار بین المللی بر شمردند.

ایشان در ادامه ابراز امیدواری کردند که با حمایت هایی که از داخل ایران انجام می شود، در دوره های اتی شاهد حضور چشم گیر و گسترده تر شرکتهای ایرانی در نمایشگاههای خارجی باشیم.

همچنین در خصوص هزینه های شرکت در نمایشگاه جیتکس عنوان کردند که با توجه به اینکه شرکت درسا رسانه هوشمند به عنوان یکی از شرکتهای دانش بنیان شناخته شده است، توانسته است از این طریق حمایتهایی را جهت تأمین هزینه های این نمایشگاه جلب نماید.

 آقای حسنی در خاتمه و در پاسخ به سوالی که در خصوص توصیه به شرکتهای همکار مطرح گردید، خواستار حضور پر رنگ تر شرکتهای ایرانی در نمایشگاههای بین المللی شدند تا با جذب مخاطبان خارجی در شاساندن برند ایرانی قدم موثرتری برداشته شود.

بکارگیری سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا در پروژه NGL 3200 و در بستر پردازش ابری

ارایه آقای مهندس محمد حمیدی، مدیر کنترل کیفیت محصول شرکت درسا در یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه،

این ارایه به بررسی تجربه راه اندازی سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا در پروژه NGL 3200 خوزستان در بستر پردازش ابری (Cloud Computing) می‌پردازد.
در این تجربه تمام ذینفعان اصلی پروژه اعم از کارفرما (شرکت مهندسی و توسعه نفت)، مشاور کارفرما (شرکت EIED)، پیمانکار اصلی (قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء) و پیمانکاران مهندسی پروژه از سیستم در ابر مرکزی استفاده نموده‌اند.
این ارایه به عنوان برترین تجربه مدیریت پروژه کشور در سال ۱۳۹۴ انتخاب شده است.

نقش سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا در حفظ دارایی‌های اطلاعاتی پروژه

در حین اجرای پروژه، علاوه بر تولید دارایی فیزیکی، اطلاعاتی نیز تولید می‌شوند که در تناظر با دارایی فیزیکی دارایی اطلاعاتی سازمان را تشکیل می‌دهند.
حفظ این دارایی از مهمترین وظایف سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا است.

کانال درسا در تلگرام

telegram

با عضویت در کانال تلگرام درسا، مطالب مرتبط با سیستم‌های اطلاعات مدیریت پروژه و نیز تازه‌های سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا را دریافت کنید.

https://telegram.me/dorsagroup

چرا درسا برای اجرای پروژه‌های بزرگ یک نیاز است؟

چه لزومی برای استفاده از سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا وجود دارد؟

چه مشکلاتی در پروژه موجب شده است تا از این سیستم استفاده شود؟

تیزر تبلیغاتی درسا

چه لزومی برای استفاده از سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا وجود دارد؟

چه مشکلاتی در پروژه موجب شده است تا از این سیستم استفاده شود؟

مصاحبه شبکه یک سیما با مدیر عامل درسا

مصاحبه شبکه یک سیما با مسعود حسنی، مدیر عامل شرکت درسا رسانه هوشمند در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

مصاحبه هفته نامه همشهری جوان با مدیران شرکت درسا

scan10001-dc47200306d54182678feb6e496062ca-640×360-100-crop

در شماره ۴۵۶ هفته نامه همشهری جوان ، مصاحبه ای با مدیر عامل و ریئس هیئت مدیره شرکت درسا رسانه هوشمند  و هم چنین جناب آقای مهندس روح نواز و جناب آقای مهندس حمیدی انجام داده است.
برای اطلاعات تکمیلی به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

تماس با ما

لطفا پیغام خود را ثبت نمایید

بارگزاری مجدد