شرکت درسا رسانه هوشمند در یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه که ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در سالن همایش های رازی برگزار شد شرکت نمود.

این کنفرانس همه ساله به همت گروه پژوهشی آریانا برگزار میشود و با توجه به گستردگی و سابقه آن مهمترین رخداد مدیریت پروژه کشور است. امسال نیز همانند چند سال قبل کنفرانس در چهار بخش مقالات پژوهشی و مطالعات موردی، سخنرانیهای کلیدی، کارگاههای آموزشی و تجراب برتر مدیریت پروژه برگزار شد و در نمایشگاه حاشیه کنفرانس نیز شرکت های مطرح در حوزه مدریت پروژه به ارایه محصولات و خدمات خود پرداختند. درسا نیز همانند گذشته در دو بخش نمایشگاهی و تجربیات برتر مدیریت پروژه حضور فعال داشت.

غرفه درسا در نمایشگاه جانبی کنفرانس مورد استقبال گسترده بازدید کنندگان قرار گرفت و علاقمندان به حوزه سیستم اطلاعات مدیریت پروژه با حضور در غرفه با تازه های نرم افزار سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا آشنا شدند.

امسال پس از ارایه سه نسخه ویژه صنایع مختلف شامل:‌

  • نسخه کارفرماها، هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری
  • نسخه شرکت های پیمانکاری، مهندسان مشاور
  • نسخه سازندگان و تولید کنندگان کارگاهی علاقمندان توضیحات را متناسب با نسخه مد نظر خود دریافت نمودند.

همچنین در بخش تجربیات مدیریت پروژه، درسا رسانه هوشمند  تجربه خود را با عنوان “بکارگیری سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا بر پایه پردازش ابری در پروژه NGL3200 غرب کارون” توسط جناب اقای مهندس محمد حمیدی مدیر کنترل کیفیت محصول درسا ارایه نمود.

این تجربه به بررسی نحوه کارکرد سیستم درسا در پروژه مذکور بر پایه تکنولوژی به روز پردازش ابری (Cloud Computing)، چالش ها و امتیازهای این روش و نیز مراحل اجرای آن میپرداخت. نو آوری موجود در این تجربه و حوزه عملیاتی آن موجب شد که اینبار نیز برای دومین سال پیاپی در یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه تجربه ای از شرکت درسا رسانه هوشمند به عنوان برترین تجربه مدیریت پروژه کشور  انتخاب شود.

تماس با ما

لطفا پیغام خود را ثبت نمایید

بارگزاری مجدد