زیرسیستم‌های خریداری شده

درباره مشتری

مهندسين مشاور طرح و انديشه شيوا اطلس  در زمينه طراحي، مهندسي و نظارت پروژه هاي ساختماني از سال ۱۳۸۹  فعاليت خود را آغاز نموده است. از بدو تاسيس، با تكيه بر دانش سرمايه هاي انساني خود و انتقال فن آوري هاي نوين و به كارگيري آن توانسته است رشد قابل ملاحظه اي در حوزه مهندسي پروژه هاي ساختماني، کسب نمايد.

 مديريت نوين، پوياو متعهد به ارزش هاي انساني و شايسته سالاري و بومي سازي تكنولوژي هاي روز دنيا از جمله دستاوردهاي شرکت مي باشد.

ساختار مديريتي اين مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پويا و نظامند ، در توسعه و تعالي حوزه هاي مهندسي و معماري ايفاي نقش نمايد و با اتکا به دانش و تجربه نيروي انساني خود در راستاي تحقق اهدافي چون توسعه معماري  با ويژگي هاي مثبت معماري بومي ايراني و تاکيد بر طراحي پروژه هاي برخوردار از ويژگي هاي معماري پايدار و توليد فضاهاي کسب و کار تجاري در کشور گام بردارد.  اين مشاور افتخار دارد كه در طي ساليان گذشته، طرح‌ها و پروژه‌هاي متعددي را در اقصي نقاط كشور انجام داده است.

ماموريت و رسالت شرکت در عبارت” طراحي انديشمندانه و نظارت هوشمندانه براي خلق بناهاي برتر و ماندگار منطبق بر اصول توسعه پايدار ” تجلي يافته است. همچنين چشم انداز شرکت به مثابه تجسم تصويري از آينده که جهت حرکت سازمان را روشن مي سازد، عبارت است از خدمات مشاوره و طراحي و نظارت ۳٫۶ ميليون مترمربع زيربنا و اخذ تنديس بلورين جايزه ملي بهره وري و تعالي سازماني تا سال ۱۳۹۷٫

اين مشاور جهت افزايش بهره وري و ارتقاء سيستم مديريتي، نسبت به استقرار استاندارد  ISO9000, OHSAS18000, ISO14000از سال ۱۳۹۲ اقدام و داراي گواهينامه هاي لازم مي باشد.

گستره خدمات و محصولات شركت در طراحي در حوزه هاي معماري، سازه، تاسيسات مکانيک و برق محدود نبوده و  فعاليت‌هاي حرفه‌اي و تخصصي در زمره فعاليت‌هاي خاص اين شرکت قرار مي‌گيرند که در ذيل فهرستي از اين موارد در قالب محصولات، خدمات و قابليت‌هايي آورده شده است:

۱- معماري داخلي

۲- ارائه خدمات BIM

۳- مهندسي نما

۴- مهندسي حريق

۵- مديريت انرژي

۶- مهندســي خريد

۷- BMS

دیگر مشتری ها
تماس با ما

لطفا پیغام خود را ثبت نمایید

بارگزاری مجدد