درباره مشتری

بازرسی فنی ایرانیان (ايريكو) مجموعه كاملي از خدمات بازرسی فنی به صنايع مختلف به خصوص صنایع نفت و گاز و پتروشیمی را محور اصلی کسب و کار خود قرار داد و بر اساس اساسنامه شرکت ماموریت ایریکو ارائه خدمات در زمينه بازرسي فني و كنترل كيفيت در كليه مراحل طراحي،‌ خريد،‌ ساخت، نصب و بهره برداري، نگهداري و تعميرات كارخانه های مرتبط با پروژه‌هاي صنعتي داخل و خارج از كشور تعریف گردید.
در زیر پروژه‌های شاخصی که نرم افزار درسا در آن مورد استفاده قرار گرفته‌اند به صورت مختصر معرفی شده اند:

توسعه فاز ۲ پتروشیمی مروارید

در این پروژه که اجرای کار توسط شرکت بازرسی فنی ایرانیان صورت میگیرد، زیرسیستم‌های مدیریت جوش و پایپینگ و مدیریت رنگ و پوشش مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
طرح اتیلن عسلویه به عنوان بخشی از الفین خارگ بوده که به شرکت پتروشیمی مروارید واگذار شده است.
خوراک واحد از اتان تولیدی واحدهای پارس جنوبی به میزان ۶۵۰ هزار تن در سال تأمین خواهد شد.
ظرفیت واحد ۵۰۰ هزار تن اتیلن در سال بوده و به خط لوله اتیلن غرب تزریق خواهد شد.

توسعه فاز ۳ پتروشیمی پردیس

شركت پتروشيمي پرديـس توليد و عرضـه كننده محصولات آمونيـاك و اوره، مالك بزرگترين مجتمع توليدكننده آمونيـاك و اوره در خاورميانـه و نيز يكي از بزرگترين توليدكنندگان اين محصولات در سطح جهان مي باشد. حجم بالاي توليدات و فن آوري برتر، هماهنگي با استانداردهاي زيست محيطي ، سهولت دسترسي به خوراك گاز طبيعي، خطوط حمل و نقل دريايي ، برخورداري از تاسيسات ذخيره سازي و اسكله بارگيري اختصاصي براي صادرات محصول اوره، از جمله مزيت ها و ويژگي هاي اين مجتمع بوده كه چشم انداز روشني را براي جايگاه اين شركت در بازار هاي بين المللي ترسـيم مي نمايد. تاكنون فاز اول و دوم اين مجتمع به بهـره برداري رسيده كه توليدات اين دو فاز سهم ايران را در توليد آمونياك و اوره، به مقدار قابل توجـهي افزايش داده است.
در مراحل توسعه فاز سه پتروشیمی پردیس، از سیستم اطلاعات مدیریت پروژه درسا بهره برداری خواهد شد.

دیگر مشتری ها
تماس با ما

لطفا پیغام خود را ثبت نمایید

بارگزاری مجدد